PRINT CARDS

1.800.123.4567

توافق نامه - وندا چاپ

توافق نامه خرید هدایای تبلیغاتی

با توجه به اینکه برخی از خدمات مجموعه تولیدی می باشد و در سفارشات تولیدی برخلاف فروش محصولات خام عوامل مختلفی دخیل می باشد، لازم به توضیح موارد زیر می باشیم.

 

( لطفا شرایط توافق همکاری را مطالعه فرمائید ) پس از ثبت سفارش شما شرایط این توافقنامه به منزله قبولی از طرف شما لحاظ می گردد .    گروه هدایای تبلیغاتی وندا

vendachap

در سفارشات چاپی کاغذی از جمله : کارت ویزیت، ست اداری، بروشور، کاتالوگ، تراکت، ساک کاغذی، پاکت و … ) در نظر داشته باشید در صورتی که از قبل نمونه چاپ شده در اختیار دارید ، لطفا نمونه آن را جهت تطبیق رنگ چاپ و عدم مغایرت بیش از ۱۰ درصد برای ما ارسال نمائید، در صورت عدم ارائه رنگ مورد نظر به صورت چاپی مغایرت رنگ به عهده این مجموعه نمی باشد و کارفرمای محترم مسئول خواهد بود.

فروش عمده یا تک

اغلب محصولات این فروشگاه به صورت عمده به فروش می رسند، لذا سیاست قیمت گذاری براساس فروش عمده و با حداقل سود می باشد.

ضایعات در سفارشات تولیدی

در تمامی سفارشات تولید ساک دستی کاغذی یا پارچه ای  ۳ الی ۵ درصد ضایعات در نظر گرفته شود و این مورد شامل کسر هزینه یا عودت هزینه یا تعویض نمی باشد.در صورتی که میزان ضایعات بیش از ۳ الی ۵ درصد باشد. موارد بیشتر به صورت توافقی شامل تخفیف، یا عودت می گردد.

افزایش تعداد تولید

در صورت افزایش تعداد سفارشاتی همچون ساک دستی، تی شرت، کلاه، آفتابگیر و سایر محصولات تولیدی بیش از تعداد سفارش هزینه آن در فاکتور محاسبه خواهد شد. این میزان تا  ۳ الی ۵ درصد به طور میانگین محاسبه می گردد.

اختلاف رنگ چاپ

در سفارشاتی که نیاز به چاپ رنگی دارند اختلاف بین تصویر داخل مانیتور و خروجی چاپ تا ۲۰ درصد لحاظ گردد.

تطابق رنگ چاپ در محصولات مختلفی

امکان دارد که شما به طور همزمان چند سفارش ثبت نمائید به طور مثال، تولید تی شرت، کلاه ، ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای و فلش مموری ، در تمامی موارد با توجه به نوع کالا یک مدل چاپ مجزا و خاص استفاده می گردد که نتیجه نهایی تفاوت در رنگ ها خواهد بود، یعنی الزاما همان رنگی که روی چاپ ساک دستی انجام می شود برای تی شرت یا کلاه یا فلش مموری قابل استفاده و امکان نیست، در چنین مواردی سعی می گردد که رنگ ها نزدیک به هم انتخاب و انجام شوند و اما هیچ ضمانتی برای یک دست شدن رنگ ها وجود نخواهد داشت. بطور مثال در گلدوزی روی کلاه یا تی شرت یا لباس کار محدودیت در رنگ نخ وجود دارد.

یا چاپ لوگو روی ساک دستی کاغذی با چاپ لوگو روی ساک دستی پارچه به دلیل نوع چاپ کاملا متفاوت می باشد.

زمان تحویل سفارشات

زمان تحویل سفارشات بر مبنای روز کاری به غیر از ۵ شنبه ها و جمعه ها و ایام تعطیل می باشد. شروع سفارشات بعد از واریز ۵۰% پیش پرداخت و دریافت تائیدیه کتبی طرح از جانب شما می باشد. به طور مثال امکان دارد شما سفارشی فورس داشته باشید و روز شنبه اقدام به واریز پیش پرداخت نمائید و تا زمان ارسال طرح و بازسازی قبل از تولید ۲ روز از طرف شما فاصله بیافتد ، زمان کاری شما از موقعی محاسبه می گردد که شما طرح خود را تائید نموده اید، نه زمانی که پیش پرداخت واریز کرده اید .

اشتباهات چاپی

درصورت وجود اشتباه چاپی ، املایی ، اندازه ، رنگ، پس از دریافت تائیدیه از سوی کارفرما، هیچ گونه مسئولیتی به عهده این مجموعه نمی باشد. در  برخی از مواقع امکان اصلاح با هزینه اضافی وجود دارد اما بیشتر محصولات پس از چاپ امکان اصلاح ندارند.

شروع روند طراحی و تولید بعد از واریز ۵۰ درصد پیش پرداخت امکان پذیر می باشد.

تحویل سفارشات

تحویل سفارشات با تسویه کامل فاکتور در دفتر مرکزی شرکت یا در زمان تحویل، صرفا امکان پذیر می باشد.در صورتی که در برخی مواقع نیاز به دریافت تعدادی از سفارشات خود را دارید لازم است که تسویه کامل فاکتور را انجام داده و سپس کالا برای شما ارسال گردد.

نمونه رنگ متریال تولیدی

نمونه رنگ پارچه در هر پارت سفارش و خرید از کارخانه امکان تغییر رنگ تا ۱۰ درصد نسبت به سری قبل را دارد. به طور مثال فروردین ماه شما سفارش تولید تی شرت به مجموعه وندا داده اید، و در تیر ماه نیز مجدد سفارش خود را تمدید می نمائید با توجه به اینکه خرید پارچه و نخ به صورت هفتگی و روزانه از کارخانه انجام می گردد لذا لازم به ذکر می باشد که در بار خرید و سفارش امکان دارد رنگ سفارش شما به نسبت دفعات قبلی حتی با کوتاهترین زمان تغییر داشته باشد. این مورد حتی با اختلاف ۱ روز نیز امکان پذیر می باشد زیرا تمامی متریال اولیه به صورت روزانه از بازار یا کارخانه تهیه می گردد.

هزینه بسته بندی

هزینه بسته بندی کارتن و ارسال به شهرستان به صورت جداگانه پس از بسته بندی نهایی محاسبه خواهد شد این مورد پس از آماده شدن سفارش محاسبه می گردد. هزینه ارسال به باربری به صورت پسکرایه می باشد.

ضمانت خرابی و شکستگی

ارسال سفارشات به سایر شهرها از طریق باربری شامل گارانتی شکستگی و خرابی حاصل از جابجایی به عهده شرکت حمل کننده و باربری می باشد. و  صاحب سفارش مسئولیت پیگیری بابت کالای خراب و مخدوش را خواهد داشت. سفارشات تحویل تهران تا درب باربری ضمانت شکستگی با گروه وندا را دارد.

تمامی مرسولات ارسالی در زمان ارسال توسط باربری بیمه می شوند و این مورد از طرف تیم ارسال مجموعه وندا در زمان تحویل به مسئول باربری اعلام می گردد.

مشکلات ناخواسته

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند تولید که باعث گردد سفارش در زمان اعلام شده آماده نگردد و تاخیر بیش از ۷ روز باشد، با توجه به نظر کارفرمای گرامی امکان عودت هزینه وجه می باشد. این مورد به اسنتثنا شرایطی غیر از قبیل جنگ، بیماری همه گیر، تعطیلی های سراسری،

اعتبار پیش فاکتور ( قیمت و موجودی )

تمامی استعلام قیمت ها به روز می باشد، چنانچه ۱ روز کاری از تاریخ پیش فاکتور گذشته باشد این مجموعه نسبت به تغییر و محاسبه قیمت بروز مجاز می باشد.

تغییرات قیمت خاص ( با توجه به شرایط اقتصادی کشور )

در زمان تائید و پرداخت فاکتور در صورتی که فایل شما تا ۱ روز کاری بعد از پیش پرداخت فاکتور برای ما ارسال نگردد و کار برای تولید ارسال نشود در صورتی که این تاخیر از طرف کارفرما باشد، با توجه به تغییرات قیمت مواد اولیه امکان تغییر قیمت ها در فاکتور می باشد و بابت این تغییر قیمت مجموعه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

امکان نمونه گیری فیزیکی در صورت امکان با دریافت هزینه اختصاصی در برخی از موارد ( باتوجه به نوع محصولات ) قابل انجام می باشد .

گارانتی و ضمانت خدمات

گارانتی و ضمانت خدمات در صورتی که در خود محصول خرابی وجود داشته باشد یا اشتباه چاپی از طرف این مجموعه باشد شامل خدمات و محصولات می گردد.

محصولات الکترونیکی این مجموعه از قبیل فلش ، پاوربانک، اسپیکر شامل ضمانت تعویض می باشد.

محصولات برند اصلی عرضه شده توسط این مجموعه ضمانت ۱۰۰% اصالت دارند و در صورت اثبات عدم اصالت کالا این مجموعه هزینه شما را به صورت کامل عودت خواهد داد.

سفارشات فورس

تعریف سفارش فورس، به سفارشی گفته می شود که خارج از زمان معمول و برنامه ریزی شده در اندک زمان ممکن انجام گردد فورس گفته می شود. به طور مثال سفارش تولید ساک دستی ۷ الی ۱۰ روز کاری می باشد این بدان معنا می باشد که سفارش شما در هفتمین روز کاری الی دهمین روز کاری قابل تحویلی می باشد. با توجه به این روند کاری شما براساس برنامه ای که دارید و عدم داشتن زمان کافی نیاز به تهیه سفارش خود در بازه زمانی ۳ تا ۵ روز یا بنا به شرایط خاص ۲ روز خواهید داشت. در چنین مواقعی با توجه به فشرده شدن و سریع شدن پروسه کاری امکان بروز مشکلات ناخواسته نیز می باشد . در چنین مواقعی این مجموعه در قبال تاخیر پیش آمده یا شرایط غیر قابل پیش بینی مسئولیتی نخواهد داشت و کارفرمای گرامی با توجه به دانستن این موضوع اقدام به ثبت سفارش به صورت فورس می نماید.

ممنون از اعتماد شما

شماره تماس : 09124130138 - 09204130138 - 09129535938

با ما تماس بگیرید.

Top
X

تماس با ما

آقای کفیلی نیا

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها